2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori masini - Chiajna
recrutare
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Stivuitorist Depozit Chiajna

Localizare

Chiajna

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Pentru depozitul nostru din Chiajna (Depozit de Semințe & Pesticide) cautam Stivuitorist

Locație: Depozit Agricover Chiajna - Strada Italia nr. 1-7, Parc Logistic Cefin (Parcul P3), Depozitul 9, KM 13 A1 Bucuresti-Pitesti.

Ce oferim: contract perioadă nedeterminată, bonuri masa, prime pentru sărbători și ziua de naștere, asigurare privată medicală. Program de lucru luni-vineri.

Candidatul Ideal

Experiență de minim 1 an pe o poziție similară Autorizare ISCIR Cunoștinte PC Inițiativă, responsabilitate, integritate, lucru în echipă și organizare Abilități de comunicare

Descrierea jobului:

Efectuarea operațiunilor de livrare, verificare comenzi pregătite, încărcare/descărcare marfă.

Efectuează operațiunile de livrare, verificare comenzi pregătite, încărcare marfă, confirmare cantitate/ produs/ lot și le confimă în sistemul de gestiune cu ajutorul scannerului.

Este răspunzător pentru acuratețea datelor pe care le confimă.

Depozitează produsele paletate în locațiile rafturilor sau în depozit, conform instrucțiunilor primite din sistemului de gestiune.

Înregistrează în sistem cu ajutorul scannerului toți pașii pe care îi parcurge în cadrul operațiunilor.

Manipulează corespunzator și răspunde de integritatea bunurilor manipulate.

Participă la operațiunile de inventariere.

Pachet salarial:

  • Salariu lunar fix

  • Tichete de masa

  • Prime de Paste si Carciun

  • Prima in valoare de 1.000 lei cu ocazia zilei de nastere

  • Bonusuri alocate in functie de performanta

  • Abonament servicii medicale private

  • Pensie privata

  • Transport asigurat

  • Instruire la locul de munca

Localitate

Chiajna,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Chiajna
ID: 266203632