2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Brasov
  6. Operatori utilaje - Brasov
DACHSER ROMANIA
Postat Azi la 06:36

Angajam Stivuitorist - Brasov

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii medii;

  • Autorizatie ISCIR valabila;

  • Minimum 1 an experienta in domeniu;

  • Persoana comunicativa, rezistenta la stres, capabila sa lucreze in echipa;

  • Abilitatea de a lucra cu termene limita;

  • Fire analitica si abilitati de comunicare;

  • Lucrul cu reach-truck-ul la inaltime constituie un avantaj;

  • Initiativa si orientare catre rezolvarea eventualelor probleme;

  • Disponibilitate program prelungit;

  •  Indemanare;

  • Atentie;

  • Asumarea responsabilitatii.

Descrierea jobului

  • Manipularea marfurilor paletizate, in depozit, cu stivuitorul;

  • Descarcarea / incarcarea marfurilor din / in camioane;

  • Asigurarea integritatii si securitatii marfurilor;

  • Impartirea si alocarea marfurilor pe unitatile de transport si pe rutele aferente impreuna;

  • Se vor printa listele si crea etichetele cu cod de bare in sistemul centralizat de informatii;

  • Receptie camion pentru descarcare si verificare marfa;

  • Pastreaza secretul de serviciu conform normelor aprobate;

Beneficii:

  • Salariu atractiv

  •  Tichete de masa ( 20 lei/ zi lucratoare);

  •  Munca intr-un colectiv unit;

  •  Contract de munca perioada nedeterminata.

  •  Locatie: Brasov, Strada Bucegi 3A

  • Program de lucru: L-V, interval 05:00 - 13:30; 12.00 – 20.30.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268766954