1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Marketing - PR - Media - Bihor
  5. Marketing - PR - Media - Oradea
Postat Azi la 9:12 AM

Angajam Specialist PPC / SEO

  • Tip job

    Full time

  • Oradea, Bihor

Descriere

Dacă vrei să lucrezi într-un mediu dinamic, dacă ești o persoană energică și comunicativă, ești omul pe care îl căutăm. Avem nevoie de un coleg nou pentru postul de Specialist PPC/SEO.

Candidatul ideal:

Persoană creativă cu bune abilități de comunicare scrisă, verbală și vizuală;

Experiență în administrarea de campanii PPC și marketing online;

Cunoștințe de Search Engine Optimization (SEO), Google AdWords, Google Analytics;

Bun organizator și analist;

Atenție sporită la detalii și gramatică;

Interes și pasiune pentru noutățile din marketingul digital;

Comunică cu ușurință în limba engleză, romană și maghiară;

Experiență de minim 2-3 ani de lucru in marketing online - condiție obligatorie.

Responsabilități:

Propune și administrează campanii de marketing;

Setează campanii PPC – Google AdWords, analizează campaniile PPC și rapoartele SEO;

Administrează si optimizează conturile social media, You Tube, Mailchimp, strategia Link Building samd.;

Creează, prezintă și implementează content planul săptămânal;

Concepe și trimite newsletter;

Face propuneri pentru îmbunătățirea strategiilor de comunicare și promovarea brandului.

Oferim:

Oportunitate de creștere într-o industrie în plină dezvoltare;

Mediu de lucru plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică;

Home office și muncă la birou - organizare optimă in vederea succesului;

Salariu atractiv.

Dacă ai citit acest anunț, te potrivești cu descrierile de mai sus, trimite-ne un e-mail cu CV-ul tău.

Te așteptăm nerăbdători! :)

ID: 217010636Raportează

Mark Eniko

xxx xxx xxx