2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Social Media
  5. Social Media - Brasov
  6. Social Media - Drumul Carului
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Specialist în Social Media și Publicitate, Brasov, Part time

Salariu

2 000 - 2 500 lei

Localizare

Drumul Carului

Tip contract

Determinat

Tip job

Part time

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Simetrika Management

Green Tower Office, Strada Brasnduselor Nr 74, Etaj 4, Office 16

Loc de munca part time: 4 ore / zi

Acceptam si tineri studenti cu program flexibil!

Suntem în căutarea unei persoane tinere si motivate și creative pentru a se alătura echipei noastre în rolul de Specialist în Social Media și Publicitate.

Candidatul ideal va fi responsabil de gestionarea prezenței noastre pe platformele de social media, crearea de conținut atractiv și efectuarea promovării adecvate pentru a spori vizibilitatea și angajamentul clienților noștri.

De asemenea, va fi implicat în dezvoltarea și implementarea afișelor publicitare pentru campaniile noastre.

Responsabilități

1. Crearea și gestionarea conținutului pe platformele de social media

Facebook Instagram Twitter Tik Tok, etc

2. Planificarea și executarea campaniilor publicitare pe social media.

3. Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor și ajustarea strategiilor în consecință.

4. Dezvoltarea de afișe publicitare pentru diverse evenimente și promoții.

5. Cooperarea cu departamentele interne pentru a obține informațiile necesare pentru conținutul și promovarea corectă.

6. Participarea la evenimente și activități speciale care necesită promovare în weekend.

Cerințe

Experiență demonstrată în gestionarea platformelor de social media și în crearea de conținut.

Cunoștințe solide de design grafic și experiență în utilizarea unor instrumente precum Adobe Photoshop, Illustrator etc.

Abilități excelente de comunicare și redactare.

Capacitatea de a lucra în mod autonom și în echipă.

Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.

Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra și în weekend, după necesitate

Beneficii

Pachet salarial competitiv și alte beneficii

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău și un portofoliu la adresa de email din anunt , cu subiectul "Aplicare Specialist Social Media și Publicitate".

Te rugăm să incluzi și o scurtă prezentare a motivației tale pentru acest rol! Marius Ionita

o 7 8 6 2 o 2 2 o 2

Whatsupp

Localitate

Drumul Carului,

Brasov

Brasov, Drumul Carului
ID: 269696677