2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Generalist
  5. Generalist - Suceava
  6. Generalist - Suceava
Postat 29 aprilie 2024

Angajam specialist in recrutare cu experienta !

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

ROTI GRILL este o firma ce este într-o continua dezvoltare si cauta angajati buni pentru echipele noastre.

Cautam un coleg sau o colega pe resurse umane cu experienta!

Este persoana potrivita daca:

-Ai experienta in formarea echipelor

-Ai experienta minim 2 ani in domeniul resurselor umane

-Ai varsta intre (25-45 ani)

Te asteptam in echipa!

Responsabilități:

-recrutarea și selecția de personal

- administrarea activității de angajare

-întocmirea și gestionarea corectă a dosarelor individuale ale angajaților

-administrarea contractelor individuale de muncă și a actelor de personal

-organizarea și derularea operațiunilor de evidența a personalului, pontare și de salarizare

- întocmirea de rapoarte și situații

Cerințe:

- studii medii/superioare - cunoștințe temeinice de legislația muncii

- experiență în calculul salariilor și REVISAL

- certificat inspector resurse umane

- cunoștințe foarte bune operare PC

- abilități de comunicare și lucrul în echipă

- gândire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză, organizată și flexibilă

Oferta (bonusuri, beneficii):

-salariu atractiv;

-beneficii: Crăciun, 1 Iunie, zi de naștere,aniversari.

Pasul 1: Trimite-ne CV-ul tău si povestea ta aici pe OLX, in formularul de aplicare sau pe whattsApp la nr. de telefon: 07********61.

Pasul 2: Stabilim un interviu

Pasul 4: Te asteptăm să lucrăm împreuna in Echipa noastră!

***SUCCES !

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 224097116