Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Sibiu
  5. Alte locuri de munca - Sibiu
SC Total NSA SRL
Postat 15 iulie 2024

Angajam Specialist achizitii publice - Constructii

Localizare

Sibiu

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Oferim:

  • Mediu de lucru profesional într-o companie solida si de succes

  • Pachet salarial atractiv, actualizat în funcţie de contribuţia adusă în activitatea noastră

  • Echipamend de lucru adecvat

Cerinte:

  • cunoștințe în legislația achizițiilor publice prezină un avantaj

  • cunostinte operare PC

  • capacitatea de a lucra in echipa

  • capacitatea de a rezolva sarcini multiple si de a respecta termenele limita

Descrierea jobului:

  • ofera asistenta si sprijin administrativ necesar pentru aprovizionarea companiei care

    activeaza in domeniul constructiilor

  • supravegherea proiectelor de constructii si realizeaza necesarul de aprovizionat in

    conformitate cu politica firmei

  • identifica furnizorii din piata

  • initializeaza cereri de oferta pentru produsele necesare companiei

  • redacteaza documente specifice departamentului

  • mentine relatia cu furnizorii

  • intocmeste diverse rapoarte care sunt solicitate de catre superior

  • identifica si implementeaza imbunatatiri in procesele de achizitii si logistica, pentru a

    optimiza eficienta si reducerea costurilor.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 272062532

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau