2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Alba
  6. Contabilitate - Coltesti
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Specialist Achizitii!

Localizare

Coltesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visa

Descriere

Echipa Torockoi își caută noi colegi!!!

Căutăm oameni buni și implicați care vor să crească personal și profesional alături de noi.

Poziția: Specialist Achizitii

Responsabilități:

- Identifica, evalueaza si selecteaza potentialii furnizori, negociaza preturile.

- Inregistreaza si verifica  facturile de la furnizori.

-Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și contabile în vigoare.

-Raspunde si tine evidenta de asigurari, ITP, cauciucuri, consum de combustibil, rogvinete.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul contabilitatii prezinta un avantaj.

-Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.

-Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor de facturare.

- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în echipă.

-Abilități de comunicare și negociere.

Beneficii:

- Contract pe perioadă nedeterminată.

- Salar motivant fix, plus bonusuri în funcție de performanță.

- Bonuri de masă în valoare de 30 lei.

- Decontarea sau asigurarea transportului, după caz

- Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii dinamice și în creștere.

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul cu poza attach. Pentru mai multe detalii, ne poți contacta la 07*******09

Localitate

Coltesti,

Alba

Alba, Coltesti
ID: 269357488