2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Tulcea
  6. Transport marfa - international - Tulcea
Postat 03 mai 2024

Angajam soferi profesionisti/incepatori cat. B+C+E Tulcea

Localizare

Tulcea

Full time

Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Angajam conducatori auto profesionisti posesori de permis B + C +E pentru transport international in comunitate.

Candidatul ideal :

- competente si abilitati pentru lucrul in echipa

- seriozitate, corectitudine, disponibilitate

- fara cazier judiciar

- responsabilitate si constiinciozitate

Descrierea jobului

CERINTE OBLIGATORII:

- Permis de conducere categoriile B+C+E;

- Card digital pentru tahograf;

- Atestat professional pentru transport marfuri generale;

- Comunitate: sejur saptamani 3-10 saptamani , pauza 1-2 saptamani;

Beneficii:

- Program de lucru flexibil

- Analizele periodice achitate de catre compania noastra

- Formare pentru conducatorii auto fara experienta

- Posibilitatea de avansare intr-un timp scurt

- Transport de la domiciliu asigurat de firma

- Asistenta tehnica si dispecerat 24/24, 7/7

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 240623557