2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Olt
  6. Transport marfa - intern - Slatina
Postat 10 aprilie 2024

Angajăm Șoferi Profesioniști C+E și Mecanic Auto pentru Camioane

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: C, alteleNumarul de posturi disponibile: 2

Angajăm Șoferi Profesioniști C+E și Mecanic Auto pentru Camioane în Slatina

  • Poziția: Șofer Profesionist C+E

Căutăm șoferi profesioniști C+E cu experiență pentru a se alătura echipei noastre din Slatina.

Responsabilități:

Conducerea în condiții de siguranță a camioanelor pentru transportul agregatelor

Asigurarea respectării legislației și a regulilor de siguranță rutieră

Cerințe:

Permis de conducere categoria C+E, cu experiență relevantă în conducerea camioanelor

Atitudine responsabilă și capacitatea de a lucra în echipă

Disponibilitatea de a lucra în program flexibil și de a efectua deplasări în funcție de necesități

Beneficii:

Salariu competitiv

  • Poziția: Mecanic Auto pentru Camioane

Căutăm un mecanic auto cu experiență pentru a se alătura echipei noastre din Slatina. Dacă aveți cunoștințe solide în efectuarea de reparații și întreținere auto pentru camioane, vă rugăm să aplicați pentru acest post!

Efectuarea reparațiilor și întreținerii mecanice auto pentru flota noastră de camioane

Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor tehnice într-un mod eficient și profesionist

Respectarea standardelor de calitate și a procedurilor de siguranță

Cerințe:

Experiență anterioară în efectuarea de reparații și întreținere auto pentru camioane

Cunoștințe solide în domeniul mecanicii auto și a sistemelor tehnice ale camioanelor

Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra independent

Beneficii:

Mediu de lucru stimulativ și dinamic

  • Pozitia: mecanic utilaj (deservent buldoexcavator)

Cautam un deservent cu experienta care va fi responsabil de operarea si intretinerea buldoexcavatorului .

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 268481629