2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Dambovita
  6. Transport marfa - intern - Targoviste
Postat 15 aprilie 2024

Angajam Sofer cat. C / C+E transport marfa intern

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: B, C, alteleNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO3180640

Esti o persoana serioasa si cauti un loc de munca stabil si cu multe beneficii, intr-o companie mare?

Căutam soferi profesionisti

Cerinte:

  • Permis de conducere categoria C / C + E;

  • Atestat de șofer profesionist;

  • Card tahograf valabil;

  • Experiența obligatorie de min 1 an intr-o pozitie similara;

  • Abilități excelente de conducere în condiții diverse;

  • Responsabilitate și atenție la detalii;

    Descrierea jobului:

  • sofer transport intern pe camioane de 20 tone si tir de 40 tone,atestat marfa peste 7,5 tone, fisa medicala + aviz psihologic valabile, card tahograf si cazier.

  • Salariu + bonus-uri motivante;

  • program de lucru 8 ore/zi medie de L-V

    Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, te așteptăm în echipa noastră!

Cine suntem?

www.regata.ro

LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Ne puteti aduce CV-urile si la sediul companiei REGATA, in Targoviste, Str. Laminorului, 65

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 254552230