2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Galati
  6. Transport marfa - international - Galati
Postat 26 aprilie 2024

Angajam soferi incepatori/profesionisti cat. B+C+E

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B, C, altele

Angajam conducatori auto profesionisti posesori de permis B+C+E pentru transport international in comunitate.

Candidatul ideal

- competente si abilitati pentru lucrul in echipa

- seriozitate, corectitudine, disponibilitate

- fara cazier judiciar

- responsabilitate si constiinciozitate

Descrierea jobului

CERINTE OBLIGATORII:

- Permis de conducere categoriile B+C+E

- Card digital pentru tahograf

- Atestat professional pentru transport marfuri generale

- Comunitate: sejur saptamani 3-10 saptamani, pauza 1-2 saptamani

- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza, germana) prezinta avantaj

Beneficii:

- Program de lucru flexibil

- Analizele periodice achitate de catre compania noastra

- Formare pentru conducatorii auto fara experienta

- Posibilitatea de avansare intr-un timp scurt

- Transport de la domiciliu asigurat de firma

- Asistenta tehnica si dispecerat 24/24/ 7

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 229253674