2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport persoane
  5. Transport persoane - Timis
  6. Transport persoane - Timisoara
Bohr Omnibus GmbH
Postat 24 aprilie 2024

Angajam soferi de autocar cu experienta Germania

Salariu

3 300 - 3 301 €

Localizare

Timisoara

Full time

Permis de Conducere: D

Grupul Bohr Omnibus recrutează soferi de autocar cu experiență!

Daca iti place varietatea…. Contactează-ne!

Ce vei face?

Călătorești cu echipe de fotbal la meciuri în deplasare, însoțești clienții noștri străini într-un tur al Europei, conduci autocarele noastre VIP pentru a transporta echipajul unor companii aeriene, ești primul contact pentru clienții noștri în timpul unei călătorii.

Vă putem oferi toate acestea și multe altele!

Cerinte:

  • Fiabilitate, simț al responsabilității și aspect bine îngrijit;

  • Flexibil, prietenos și rezistent;

  • Abilitati de lucru in echipa si comunicare;

  • Mod de lucru orientat către client și înțelegere tehnică;

  • Limba engleză conversațional (obligatoriu) si limba germana constituie avantaj;

  • Experiență în turism;

  • Plăcerea de a conduce;

  • Permis de conducere clasa D/DE, carnet de conducător auto.

Oferim:

  • Salariul brut 3300€;

  • Bonus de 20€ pentru fiecare zi lucrată;

  • Diurna 14€ zi;

  • Bon de combustibil 40€;

  • Spor de sărbători legale 100€;

  • Un loc de muncă sigur într-o companie orientată spre viitor;

  • Flotă modernă, bine întreținută;

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Asiguram cazare contra cost in hotelul firmei (cazarea costa 400 Eur/luna, singur in camera cu baie proprie, camera fiind dotata cu mobilier, frigider si televizor, iar bucataria este comuna);

  • Se ofera asistenta permanenta in limba romana, deschidere cont bancar, asigurare medicala, etc.

Pentru mai multe detalii, vă stăm la dispozitie.

Cu consideratie,

Echipa Bohr.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 266911254