2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Brasov
  6. Curierat - Brasov
Postat 15 aprilie 2024

Angajam soferi/curieri

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Brasov

Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 40043833

Descriere

Descrierea jobului:

Postul constă în livrarea și ridicarea plicurilor și coletelor până în 40 kg

  • Preia plicurile si coletele de la clientii din zona alocata;

  • Livreaza expeditiile in zona arondata;

  • Respecta stadardele de calitate si procedurile de curierat

  • Experienta de sofer intr-o firma de distributie constituie un avantaj.

  • Masina rămâne la șofer doar dacă sunteți din orasul Brasov.

  • Corectitudine și spirit de echipă dezvoltat.

    i

Permis de conducere Cat. B

  • Abilități de comunicare, relaționare

  • Amabilitate și orientare către client

  • Spirit de echipa

  • Cazierul sa fie curat minim

  • 1 an vechime a permisului .

Beneficii:

  • Salariu fix si bonusuri lunare de performanta.

  • Salarizarea si detalii suplimentare se vor discuta in cadrul interviului

Relații la tel : 07******22

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 233007081