2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Iasi
  6. Transport marfa - intern - Iasi
Postat 31 mai 2024

Angajam Șoferi Categoria B

Salariu

2 000 - 2 800 €

Localizare

Iasi

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 15

Descriere

Angajăm Șoferi Categoria B pentru Amazon

*Companie:* Amazon

*Poziție Disponibilă:* Șoferi Categoria B

*Descrierea Job-ului:*

Ești pregătit să devii parte a uneia dintre cele mai mari companii din lume? Amazon caută șoferi categoria B pentru livrarea pachetelor într-un mod eficient și în timp util în Leipzig, Germania. Alătură-te echipei noastre și contribuie la satisfacția clienților noștri, livrând zâmbete la fiecare adresă!

*Responsabilități:*

- Livrarea pachetelor la timp și în siguranță

- Gestionarea cu atenție a comenzilor și respectarea rutelor de livrare

- Asigurarea unei experiențe excelente pentru clienți

*Cerințe:*

- Nu este necesară experiența anterioară

- Fără calificări specifice

- Disponibilitate pentru efort fizic

- Atitudine pozitivă și dorință de a lucra într-un mediu dinamic

- Motivație și punctualitate

*Beneficii:*

- *Salariu atractiv:* 100€ net/zi

- *Bonus de performanță:* 200€ net/lună pentru cei mai buni dintre voi

- *Stabilitate și siguranță:* Posibilitatea de a lucra pentru o companie de renume mondial

- *Mediu de lucru prietenos și profesionist*

*Locație:*

Leipzig, Germania (Nu este posibilă munca de la distanță)

Program de Lucru

*Cum să Aplici:*

Dacă ești interesat să te alături echipei Amazon, te rugăm să ne contactezi pe WhatsApp sau telefonic pentru mai multe detalii și pentru a aplica.

*Contact:*

Adelin Duluman

Telefon: 0 1 7 6 6 3 0 9 8 4 3

*Termen Limită:*

Nu există o dată limită pentru depunerea aplicațiilor, dar te încurajăm să ne contactezi cât mai curând posibil pentru a-ți asigura locul în echipa noastră.

*Așteptăm să te cunoaștem!*

Dacă ești motivat și dornic să faci parte dintr-o echipă de succes, nu rata această oportunitate! Contactează-ne acum și începe o carieră alături de Amazon!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270413990