2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Hunedoara
  6. Transport marfa - international - Deva
Postat 30 aprilie 2024

Angajam soferi cat. C + E

Salariu

2 400 - 3 000 €

Localizare

Deva

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa aibe experienta pe autocamion dе 40 tone. Permis dе conducere categoriile B,C,C+E. Atestat transport marfa Cartela tahograf Card european de sanatate Limba germana NU este obligatorie dar constituie un avantaj. Candidatul va fi pregatit pentru relocare pe termen nelimitat in Germania. NU SE LUCREAZA IN SISTEM "COMUNITATE"

Descrierea jobului

Oferta noastra: - Nu se doarme in cabina! Avem doar curse locale in centrul Germaniei; - Asiguram cazare in apartament sau pensiune ,fiecare dispune de bucatarie - Asiguram transport la locul de munca; - Contract de munca in Romania; - Asigurare privata de sanatate; - Camioane bine-întreținute, echipamente profesionale moderne; - Salariu 90 - 100 Euro / zi

Descrierea companiei

ANGELO BEST TEAM S.RL. este o companie cu experienta de recrutare și în prezent recrutam soferi de autocamioane pentru companii din Germania. Te asteptam in echipa noastra! Telefon: +40*******11

Localitate

Deva,

Hunedoara

Hunedoara, Deva
ID: 263284882