2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 3
Postat 02 aprilie 2024

Angajam Sofer Profesionist pentru transport marfa peste 3,5 tone

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Full time

Permis de Conducere: C

OMEGA STAR SISTEMS societate în domeniul execuției de lucrări de construcții, infrastructură , angajează ȘOFER Profesionist pentru transport marfa peste 3,5 tone.

CERINTE:

Experienta in domeniul transportului de minim 1 an;

Posesor permis de conducere categ. C valabil;

Posesor atestat transport marfuri valabil;

Posesor card tahograf valabil;

Îndemânare si pricepere;

Muncitori;

Responsabili.

RESPONSABILITATI:

Sa respecte cu strictete actele normative care reglementeaza circulatia pe drumurile publice;

Sa mentina in stare tehnica corespunzatoare autovehiculul pe care il are in primire;

Sa intocmeasca corect foile de transport si documentele referitoare la marfa transportata.

BENEFICII:

- Mediu de lucru placut;

- Salariu motivant;

- Echipa tânară, dinamică.

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email cu terminatia “” sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate in cadrul societatii OMEGA STAR SISTEMS. Prelucrarea datelor se va face in scopul angajarii dvs. in societatea OMEGA STAR SISTEMS.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 265482948