2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Olt
  6. Transport marfa - intern - Slatina
Postat 21 mai 2024

Angajam sofer platforma - transport utilaje

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO25204499

SC ALPHA IDEALMAAP GRUP este o companie cu activitate in domeniul inchirierii de utilaje.

Avem disponibil postul de ȘOFER PLATFORMĂ. Pentru alpicare, va rugam sa ne trimiteti un CV complet

Descrierea postului:

Postul presupune transportarea utilajelor închiriate și ținerea evidenței acestora.

Șoferul de platformă va avea următoarele atribuții:

  • transportă, descarcă și încarcă utilajele.

  • întocmește procesul-verbal de predare-primire al utilajului.

  • completează săptămânal situații privind locația și starea de funcționare a utilajului.

  • organizează utilajele în interiorul halei.

  • se asigură de faptul că utilajele sunt încărcate și/sau alimentate.

Canditdatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele condiții:

  • permis auto - minim categoria C

  • preferabil: atestat transport marfa

  • experiență anterioară in transport

  • competențe digitale: Excel, Word, utilizarea calculatorului și a tabletei, introducere de date

  • dorințs de a învăța lucruri noi

  • adaptabil pentru lucrul în echipa

  • persoană serioasă orientata spre succes

  • cazier judiciar fără abateri

Pentru îndeplinirea atribuțiilor, șoferul are următoarele responsabilități:

  • seriozitate, implicare și responsabilitate fata de angajator si locul de munca

  • intretine curatenia in platformă

  • anunța clientul pentru problemele de livrare a utilajelor: intarzieri, blocaj rutier etc.

  • informează administratorul/raspunzatorul de orice problema a platformei sau a utilajelor.

  • respectă programului de lucru

Pentru postul de șofer de platformă, Alpha MAAP asigură următoarele beneficii:

  • salariu atractiv.

  • eventuale bonusuri pentru sărbători, ore suplimentare și respectarea întocmai a sarcinilor

  • telefon de serviciu

  • contract de munca

  • concediu platit

  • program luni-vineri, 08-18

  • loc de munca sigur pe toată perioada anului, cu posibilitati de promovare

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 254948363