Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Livrari la domiciliu
  5. Livrari la domiciliu - Bucuresti - Ilfov
  6. Livrari la domiciliu - Bucuresti
  7. Livrari la domiciliu - Sectorul 3
Postat 26 septembrie 2022

Angajam sofer livrator

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Restaurant fast food angajeaza sofer pentru livrari la domiciliu pe masina societatii.

Cerinte :

  • suntem in cautarea mai multor persoane cu experienta intr-o pozitie similara;
  • este necesar permis de conducere categoria B cu vechime de minim 1 an;
  • de preferat o buna cunoastere a zonei de livrare;
  • persoana comunicativa care poate lucra in echipa;

Responsabilitati:

  • interactiune telefonica cu partenerii nostri;
  • livrarea produselor in conditii optime;
  • pastrarea in conditii optime a autoturismului de livrare;

Beneficii :

  • contract de munca pe perioada nedeterminata
  • o masa asigurata
  • concediu platit
ID: 242371117

restaurantfastfoodangajari

Member Since iunie 2021
Activ pe 22 septembrie 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din