1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Brasov
  6. Transport marfa - intern - Brasov

Anuntul este dezactivat

Postat 26 mai 2021

Angajam sofer livrator

  • Tip job

    Full time

  • Brasov, Brasov

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Candidatul ideal

- Permis de conducere categoria B

- Studii medii

- Experienta minim 3 ani

- Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa

- Responsabil, onest, harnic si perseverent

- Abilitati de comunicare, inter relationare si lucru in echipa

Descrierea jobului

- Participa la incarcarea/descarcarea marfii in mijloacele de transport, in baza documentelor de insotire a marfii

- Transporta marfa la sediul clientilor si se asigura ca aceasta corespunde cantitativ si calitativ

- Asigura integritatea marfurilor transportate

- Respecta ruta de transport si livreaza produsele conform programarii

- Raspunde de utilizarea corespunzatoare a autovehiculului

Descrierea companiei

CAMPACK este o companie cu capital romanesc, producator de pungi BOPP si CAST, PE, importator si distribuitor de produse destinate ambalarii secundare, aplicabilitatea produselor noastre avand o sfera larga de actiune.

ID: 219776977Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din