2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Brasov
  6. Transport marfa - intern - Tarlungeni
Postat 03 aprilie 2024

Angajam sofer livrari legume

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Tarlungeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Angajam livrator full time distributie legume

Cerinte:

  • bun conducator categria B (minim 4ani)

  • capacitate de autoorganizare si punctualitate

  • capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului:

  • manipularea legumelor (incarcare, decarcare la client)

  • asigura transportul in conditii de siguranta

  • intretinere masina (curatenie, evidente documente)

Localitate

Tarlungeni,

Brasov

Brasov, Tarlungeni
ID: 268490977