2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Arges
  6. Transport marfa - international - Pitesti
Postat 01 aprilie 2024

Angajam sofer duba pe comunitate Categoria B Pitesti/orase apropiate

Salariu

1 800 - 2 000 €

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2

Se efectuează curse in Germania, Italia, Austria, Cehia, Benelux. Nu se face UK. In medie se fac 15-16.000 km/luna, majoritatea curselor fiind cu o singura incarcare, o singura descarcare pe zi. Avem dispecerat propriu si acordam suport in limba romana. Se lucreaza pe masini echipate cu pat, webasto. Perioada minim o luna cu pauza dupa. Salarizare: 1800-2000 Euro.

CERINȚE OBLIGATORII:

• Permis de conducere categoria B

• Experienta transport marfa

• Fără cazier judiciar • Fără antecedente rutiere grave

• Constituie un avantaj mare cunoașterea unei limbi de circulație internațională la nivel conversațional

• Disponibilitate pentru muncă și devotament

• Abilități de comunicare, planificare și organizare a activităților RESPONSABILITĂȚI:

• Transportul de mărfuri pe rute internaționale conform instrucțiunilor primite de la dispecerat

• Comunicarea permanentă cu dispeceratul privind desfășurarea transportului și eventuale incidente

• Integritatea autovehiculului pe care îl are în primire cât și integritatea mărfurilor transportate

OFERTĂ:

• Salarizare 1800-2000 EUR

• Contract de muncă și salarizare la timp, diurna saptamanal la cerere.

• Bonusuri

Lasati mesaj cu datele de contact sau sunati la numarul 07******77

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 266758690