2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Ilfov
  7. Transport marfa - intern - Baneasa
Postat 07 iunie 2024

Angajam Sofer / Driver

Localizare

Ilfov, Baneasa

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Living Well este distribuitorul oficial Technogym în România.

Technogym inspiră zilnic peste 40 de milioane de oameni să se antreneze folosind soluțiile sale inovatoare.

Prin promovarea stilului de viață Wellness, prin exerciții fizice, o dietă echilibrată și o abordare mentală pozitivă, Technogym a crescut rapid într-o poveste de succes ajungând în peste 100 ţări.

Descrierea job-ului – Șofer

Responsabilități:

·         Efectuarea transporturilor solicitate de catre societate, cu precădere în București,  în timpul și la adresele menționate.

  • Se asigură buna functionare a autoturismului din punct de vedere tehnic si previne deteriorarea acestuia. De asemenea, menține curățenia interioară si exterioară a mașinii

  • Păstrează confidentialitatea informatiilor.

Cerințe:

·         Permis de conducere categ. B, fără incidente/ evenimente rutiere anterioare.

·         Limba engleză

Beneficii:

Salariu fix; Bonuri de masa; Acces servicii medicale; Telefon și mașină de serviciu;

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 255366741