2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 6
Recrutare Casa Antonie
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Sofer distribuție produse de patiserie si cofetarie

Salariu

3 400 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B

Ne bucurăm să ne cunoaștem și să faci parte din echipa daca ai:

·         Studii medii

·         Experiența în domeniul distribuției constituie avantaj

·         Permis de conducere categorie B

·         Persoană serioasă și responsabilă

·         Bune abilități de comunicare, prezentare și relaționare. Responsabilități principale:

·         Verifica conformitatea comenzilor pregătite în depozit si documentele aferente

·         Respecta programul de livrare

·         Livreaza comenzile clienților de pe ruta alocată, în condiții de integritate și siguranță

·         Transportă produse de panificație și patiserie către punctul de desfacere și diverși clienți persoane juridice din București si din tara.

·         Este responsabil cu încărcarea/ descărcarea mașinii cu produse / lăzi goale

·         Respectă orele de livrare stabilite pentru fiecare client

·         Se asigură de existența documentelor însoțitoare pentru produsele de panificație și patiserie transportate

·         Completează foaia de parcurs la fiecare deplasare

·         Predă documentele necesare clienților și departamentului de contabilitate

·         Preia, folosește, exploatează și întreține în condiții corespunzătoare mijloacele de transport din dotare

 Beneficii:

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată;

  • Echipe și mediu de lucru profesioniste;

  • Pachet salarial atractiv

 Locatia se afla in sectorul 6, in apropierea statiei de metrou Crangasi (platforma Industriala Grantmetal)

 Program - Luni-Sambata

Pentru ziua de sambata se da liber in alta zi.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 262795928