2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Popesti-Leordeni
Postat 10 aprilie 2024

Angajam Sofer distributie - Depozit Covoare din Popesti Leordeni

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 34170026

Descriere

RESPONSABILITATI :

·        Incarca impreuna cu colegii marfa in duba, transporta si distribuie marfa conform traseului prestabilit si conform documentelor, ordinii de livrare;

·        Descarca marfa la clienti, urmarind stampilarea si semnarea documentelor;

·        Daca nu exista marfa de livrat intr-o anumita zi sau saptamana, ramane impreuna cu colegii in depozit pentru aranjarea marfurilor prin depozit, pregatirea comenzilor, etc.

EXPERIENTA SI CUNOSTINTE NECESARE:

·        Carnet conducere categoria B;

·        Experienta in conducerea dubelor de pana in 3,5 tone;

·        Studii medii (sau scoala profesionala);

ABILITATI SI CARACTERISTICI PERSONALE:

·        Rezistenta la efort fizic;

·        Seriozitate.

Programul de lucru este de luni pana vineri,

In timpul deplasarii prin tara se achita de catre firma cazarea si diurna.

Salariu se plateste la timp, la fel exista si bonusare in depedenta de performanta.

Depozitul se afla in Popesti Leordeni, str. Pavel Ceamur, jud Ilfov.

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 268843614