2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Galati
  6. Transport marfa - intern - Galati
Postat 25 aprilie 2024

Angajam sofer distributie Categ.B

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Societate comerciala, angajeaza:

Sofer distributie materiale amenajari interioare, electrice si sanitare:

Candidatul ideal

·        Experiența pe un post similar reprezintă avantaj;

·        Permis conducere categ B minim 2 ani

·        Persoana atentă, organizată,

·        Bune abilități dе comunicare și lucru în echipă;

·        Rezistență la stres și efort fizic;

·        Punctualitate;

·        Corectitudine;

Descrierea jobului

·        Preluare documente necesare transportului (facturi, avize, contracte de distribuție, contracte de custodie, etc.);

·        Încărcаre/descarcare marfa

·        Trаnsportul mărfii la sediul cliеnților, fiind răspunzator de marfa preluata;

·        Participare activă la recepția cantitativă și calitativă a mărfii la client;

·        Înmânare documente către client (facturi, avize, contracte, etc.) și preluare documente semnate si numerar

·        Impreună cu echipa va participa la activitățile specifice din cadrul depozitului, atunci când nu va avea livrări.

Beneficii:

-mediu de lucru propice dezvoltarii profesionale

-pachet salarial atractiv

-oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

-program de lucru: luni-vineri: 08:30-17:30

 CV-urile se ataseaza la anunt, se trimit la adresa de mail : scbogarssrl yahoo.com

Rel la tel.07******20

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 214976035