2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bihor
  6. Transport marfa - intern - Nojorid
Postat 17 aprilie 2024

Angajam Sofer Categoriile C+E - Camion Abrollkipper

Localizare

Nojorid

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO19054826

Oportunitate de Angajare: Șofer de Camion cu Sistem Abrollkipper (Categorie C + E)

Locație: Nojorid - Oradea

Program de Lucru: Luni - Vineri, 8:00 - 17:00

Suntem în căutarea unui șofer de camion cu experiență și abilități excelente de conducere pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți pasionat de conducerea camioanelor și aveți experiență în utilizarea sistemului Abrollkipper, vă invităm să aplicați pentru acest post.

Responsabilități:

  • Conducerea camionului cu sistem Abrollkipper în mod sigur și eficient către destinațiile stabilite

  • Manipularea și utilizarea sistemului Abrollkipper într-un mod sigur și eficient

  • Livrarea și colectarea mărfurilor conform programului și a standardelor de calitate

  • Menținerea camionului în stare bună de funcționare prin efectuarea inspecțiilor regulate și a întreținerii necesare

Cerințe:

  • Permis de conducere categoriile C și E valabile

  • Experiență anterioară în conducerea de camioane cu sistem Abrollkipper (preferabil)

  • Abilități excelente de conducere și cunoștințe solide ale regulilor de circulație

  • Atitudine pozitivă și orientare către client

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant

Beneficii:

  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare

  • Program de lucru stabil de luni până vineri

  • Mediu de lucru plăcut și echipă dedicată

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră pe e-mail sau să sunați la numărul de telefon 07********09. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm mai multe despre această oportunitate!

Localitate

Nojorid,

Bihor

Bihor, Nojorid
ID: 268844613