2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Teleorman
  6. Transport marfa - international - Alexandria
Postat 24 aprilie 2024

Angajăm Șofer Categoria CE pentru Transporturi pe Comunitate

Localizare

Alexandria

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 35986465

Suntem în căutarea unui șofer profesionist, cu categoria CE, pentru a se alătura echipei noastre. Se lucrează pe comunitate, cu tranzitare prin Germania, Belgia și Olanda. Căutăm persoane serioase, punctuale și responsabile.

Responsabilități Principale:

  • Conducerea camionului în siguranță și eficient pe rutele stabilite, cu curse maxim de 250 km.

  • Respectarea reglementărilor locale și internaționale de transport rutier.

  • Păstrarea unei comunicări eficiente cu dispeceratul și raportarea oricăror probleme care pot apărea în timpul cursei.

Beneficii:

  • Salariu :2050 lei NET lunar.

  • Diurnă zilnică de 80 euro, cu posibilitatea de plată săptămânală, în funcție de preferințele șoferului.

  • Se lucrează la box, fără operațiuni de încărcare/descărcare.

  • Bonus 900 euro pentru soferii care raman la lucru in perioada 01 decembrie-15 ianuarie .

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria CE valabil.

  • Experiență anterioară în domeniu este un plus.

  • Cunoașterea limbilor străine constituie un avantaj.

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 261592537