2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 4
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Sofer categoria C distributie

Salariu

4 000 - 5 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Șofer Profesionist pentru distribuție în București și județele limitrofe cu încărcare din depozitele Mega Image din Popești Leordeni și Ștefănești

Compania noastră, un important furnizor de servicii de distribuție pentru Mega Image, liderul pieței de retail alimentar din România, caută șoferi profesioniști pentru distribuție în zona Bucureștiului și a județelor limitrofe. Suntem în căutarea persoanelor motivate și responsabile, cu experiență în domeniul distribuției și abilități excelente de conducere, care să se alăture echipei noastre dinamice.

Responsabilitățile dvs. cheie vor include:

Livrarea în siguranță și la timp a produselor alimentare la magazinele Mega Image din București și județele limitrofe.

Verificarea stocului și a documentelor de încărcare la depozitele Mega Image din Popești Leordeni și Ștefănești.

Respectarea procedurilor de siguranță rutieră și a regulilor de circulație în timpul transportului.

Asigurarea bunului mers al procesului de încărcare și descărcare a mărfurilor.

Colaborarea eficientă cu colegii de echipaj și cu personalul de la depozitele Mega Image.

Menținerea curățeniei și a bunului aspect al vehiculului.

Cerințe:

Permis de conducere categoria C sau CE, în funcție de tipul vehiculului utilizat.

Atestat de șofer profesionist valabil.

Experiență anterioară în conducerea camioanelor de distribuție sau în domeniul transporturilor.

Cunoștințe solide în privința regulilor de circulație și a legislației rutiere în vigoare.

Abilități bune de comunicare și rezolvare a problemelor.

Orientare către clienți și atitudine profesională.

Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.

Capacitatea de a încărca și descărca manual produsele alimentare în condiții de siguranță.

Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în weekend-uri și în sărbători.

Oferim:

Un loc de muncă stabil și sigur în cadrul unei companii de distribuție recunoscute.

Salariu competitiv și beneficii suplimentare.

Vehicule moderne an fabricație după 2022 dotate cu aer condiționat  și echipamente de lucru de înaltă calitate.

Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Dacă sunteți o persoană responsabilă, cu experiență în domeniul distribuției și pasionată de conducerea în siguranță a camioanelor de distribuție, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat și o scrisoare de intenție .

Vă mulțumim anticipat pentru interesul dvs. și vom lua în considerare fiecare aplicație cu atenție. Numai candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Vă rugăm să rețineți că vom trata toate aplicațiile cu confidențialitate și că informațiile dvs. personale vor fi utilizate exclusiv în scopul procesului de recrutare.

Compania noastră este un angajator care promovează principii de egalitate de șanse și diversitate în cadrul locului de muncă. Toți candidații calificați vor fi luați în considerare pentru ocuparea acestui post, fără privire la rasă, culoare, religie, sex, orientare sexuală, identitate de gen, origine națională, vârstă sau dizabilitate.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 256824328