2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Botosani
  6. Transport marfa - intern - Flamanzi
Postat 02 aprilie 2024

Angajam sofer categoria C cu experienta

Localizare

Flamanzi

Full time

Permis de Conducere: C

Descriere

Responsabilitati:

- Livreaza comenzile conform graficului de livrare prestabilit.

- Raspunde de marfa primita cantitativ si de starea acesteia pe durata transportului.

- Preia şi predă documentele de livrare, şi instrumentele de plată de la clienţi.

- Ajută la încărcarea şi descarcărea mărfii, atât la depozit (la primire marfa) cât şi la clienţi.

- Mentine in stare tehnica corespunzatoare autovehiculul ce-l are in primire .

Cerinte:

- permis conducere categoria C de minim doi ani.

- organizat, atent, onest, capabil sa lucreze cu termene fixe.

- responsabilitate si adaptabilitate in situatii ce necesita atingerea precisa a standardelor stabilite.

- experienta in distributia de produse alimentare-constituie avantaj.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile pe e-mail până la data de 12.04.2024. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.

Localitate

Flamanzi,

Botosani

Botosani, Flamanzi
ID: 268433469