2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Constanta
  6. Transport marfa - intern - Ovidiu
Postat 10 aprilie 2024

Angajam sofer categoria C

Localizare

Ovidiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaPermis de Conducere: B, CNumarul de posturi disponibile: 2

Responsabilități:

  • Conduceți mașina frigorifică de 5,2 tone.

  • Distribuiți mărfurile congelate în judetul Constanta

Cerințe:

  • Minim 10 clase absolvite.

  • Cazier judiciar curat.

  • Experiență în distribuția mărfurilor de minim 1 an.

  • Posedarea cardului tahograf și a atestatului pentru transportul mărfurilor.

  • Disponibilitate pentru programul de lucru specificat.

  • Abilitatea de a gestiona mașina frigorifică în condiții de siguranță.

Beneficii:

  • În perioada aprilie-mai: salariu net de 2900 RON, tichete de masă aproximativ 840 RON, decont pentru transport de 125 RON; program de lucru de luni până vineri, între orele 07:00-15:30.

  • În perioada iunie-august: venit net de 3600 RON (salariu net plus ore suplimentare), tichete de masă aproximativ 840 RON, decont pentru transport de 125 RON; program de lucru de luni până sâmbătă, între orele 07:00-15:30.

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

  • Posibilitatea de a păstra mașina acasă, dacă există loc de parcare adecvat

Locatie : Ovidiu

Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

Localitate

Ovidiu,

Constanta

Constanta, Ovidiu
ID: 268818358