2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Brasov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Brasov
KRUHNEN EUROPE LOGISTIK
Postat 06 iunie 2024

Angajam SOFER camion 3,5t in BRASOV

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 48440057

Descriere

Angajator: KRUHNEN EUROPE LOGISTIK SRL

Domeniu: Logistica

Locatie: BRASOV

Tip job: Norma intreagă

Nivel cariera: Mid-Level (2-5 Ani)

Studii: Minimum studii medii finalizate

Cerinte:

  • Persoană serioasă, responsabilă, dinamică si punctuală;

  • Capacitate de planificare și organizare, spirit de initiativă;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Experientă pe autoutilitare de 3,5 tone sau mai mari (7,5t; 20t);

  • Fără antecedente grave la circulatia pe drumurile publice;

  • Flexibilitate și disponibilitate de a învață lucruri noi;

  • Minimum de experiența pe o poziție similară - constituie un avantaj.

Responsabilitati:

Transportă marfa pe o rază de 100 de kilometri;

  • Asistă clientul la descărcarea mărfii din autovehicul;

  • Respectă reglementările interne si regulile de conduită;

  • Răspunde de confidentialitatea datelor si informațiilor specifice activitătii desfăsurate;

  • Asigură suport colegilor atunci cand este solicitat, fără să-și neglijeze responsabilitățile proprii.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Training-uri de dezvoltare personală si profesională

  • Bonuri de masa;

  • Decontare transport urban / inter-urban;

  • Pachet de beneficii interne;

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270600916