2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Sibiu
  6. Transport marfa - intern - Sibiu
Postat 16 aprilie 2024

Angajam sofer/agent comercial

Localizare

Sibiu

Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: Ro381541

Companie nationala din Sibiu caută un agent comercial și șofer dedicat să ni se alăture. Dacă aveți abilități excelente de comunicare, experiență în vânzări și conducere responsabilă, vă așteptăm să aplicați pentru acest post.

Responsabilități:

- Efectuarea livrărilor de marfă ușoară folosind o mașină mică (Logan Van)

- Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor companiei.

- Menținerea relațiilor cu clienții și identificarea de noi oportunități de afaceri.

- Gestionarea documentației necesare pentru transport și vânzare.

Cerințe:

- Permis de conducere categoria B și experiență în conducerea vehiculelor.

- Abilități excelente de comunicare și negociere.

- Capacitatea de a lucra în echipă și de a menține relații profesionale cu clienții.

- Experiență anterioară în vânzări sau în domeniul comercial reprezintă un avantaj.

Beneficii:

- Pachet salarial corect volumului de muncă.

- Lipsa stresului la locul de muncă.

- Mediu de lucru plăcut, liniștit.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul

Așteptăm cu interes aplicația dvs.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 269085317