2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Vicovu de Sus
AURORA ROMANIA
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Shop Manager - Vicovu de Sus - Aurora Multimarket

Localizare

Vicovu de Sus

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Căutăm colegi veseli, motivați și dornici să se dezvolte într-o companie de renume și care este în continuă expansiune în România, Aurora Multimarket.

În calitate de Shop Manager, vei avea un rol crucial în supravegherea operațiunilor zilnice ale magazinului, asigurând servicii excepționale pentru clienți și stimulând vânzările.

Responsabilități:

  • Gestionați și conduceți o echipă de vânzări dedicată, oferind îndrumare și sprijin pentru atingerea obiectivelor de vânzări;

  • Dezvoltați și implementați strategii eficiente pentru a stimula creșterea vânzărilor;

  • Monitorizați nivelul stocurilor și vă asigurați de disponibilitatea adecvată a stocurilor;

  • Creați și mențineți un aspect al magazinului atrăgător și organizat din punct de vedere vizual;

  • Instruiți și motivați personalul pentru a oferi clienților o experientă cât mai plăcută;

  • Gestionați întrebările și situațiile clienților într-un mod profesionist și în timp util; Participați la activitățile de recrutare și training pentru colegii noi;

  • Comunicați cu toate departamentele din cadrul companiei pentru o bună desfășurare a activității.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem, în special, dacă te regăsești și ai:

  • Experiență anterioară într-un rol similar, de preferință în domeniul comerțului cu amănuntul;

  • Capacitate demonstrată de a conduce și motiva o echipă;

  • Abilități puternice de vânzări și service clienți;

  • Excelente abilități de comunicare și interpersonale;

  • Cunoștință în utilizarea sistemelor de puncte de vânzare (POS) și a altor software de vânzare cu amănuntul;

  • Capacitatea de a motiva oamenii în vederea realizării obiectivelor propuse;

  • Cunoștințe de limba engleza – conversațional și scris - prezintă avantaj;

  • Ai studiile finalizate, minim diplomă bacalaureat.

Ce oferim?

  • Salariu fix;

  • Bonus de performanță;

  • Tichete de masă în valoare de 30lei/zi;

  • Abonament medical privat la Regina Maria;

  • Oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul companiei.

Descrierea companiei

„Aurora Multimarket" este lider pe piața ucraineană de retail pe segmentul magazinelor Dollar & Variety.

„Aurora Multimarket" a crescut pe principiile unei culturi progresive și transparente care creează un mediu eficient din punct de vedere operațional similar companiilor de tehnologie, care distinge Compania de „comercianți tradiționali”. Accentul pus pe excelența operațională și obsesia de a oferi cea mai bună valoare clienților au permis lanțului să crească rapid, extinzând numărul de magazine de peste 10 ori în șase ani, atingând pragul de de magazine până în iulie 2023.

Potrivit Colliers ExCEEDING Borders Retail Report, "Aurora Multimarket" este unul dintre cei mai mari trei discounteri din punct de vedere al numărului de magazine nealimentare din Europa Centrală și de Est. Compania este condusă de un co-fondator, iar în, Horizon Capital, un fond internațional de top cu peste 1,5 miliarde USD de investiții directe gestionate, s-a alăturat acționarilor companiei.

Localitate

Vicovu de Sus,

Suceava

Suceava, Vicovu de Sus
ID: 260370814