2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bihor
  6. Altele - Oradea
Florin
Postat 23 aprilie 2024

Angajam SEF TURA in Oradea

Localizare

Oradea

Descriere

DESCRIERE

angajăm SEF TURA pentru un supermarket din ORADEA

Cerințe:

-        Minim 8 clase

-        Abilitați de analiza si sinteza, gândire structurata, abordare sistematica, stabilire priorități

-        Abilitați de lucru cu volum de informării si date

-        Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat

-        Utilizator, cu minime cunoștințe PC (Word, Excel)

-        Nu necesita calificare agent pază /atestat

Responsabilități:

-        Program flexibil ,variante agreate de comun acord

-        Cercetarea evenimentelor, elaborarea rapoartelor de informare si sintezelor

-        Gestionarea documentelor specifice de lucru, a echipamentelor si materialelor din

dotarea obiectivului

-        Monitorizarea activităților desfășurate de personale ( angajați, clienți, colaboratori) aflate in obiectiv, prin intermediul sistemului video

-        Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului

-        Implementare si respectare tuturor  proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post

Beneficii:

-        Pachet salarial aferent responsabilităților

-        Decontare analize medicale aferente angajări

-        Echipament de lucru gratuit

-        Curs calificarea agent paza si ordine gratuit

-        Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 256107653