2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Neamt
  6. Ingineri - Piatra Neamt
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Sef Santier lucrari drumuri si poduri Targu Neamt

Localizare

Piatra Neamt

Full time

Nivelul de studii: Absolvent

Descriere

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul constructiilor, specializarea CFDP,

  • Minim 2 ani experienta in executia de lucrari de drumuri si gestionarea proiectelor de infrastructura rutiera;

  • Cunostinte utilizare PC (Word, Excel, Microsoft Project),

  • Bune abilitati de planificare, organizare, coordonare si initiativa,

  • Orientare spre rezultate;

  • Abilitati de comunicare si negociere,

  • Rezistenta la stres,

  • Disponibilitate pentru program prelungit,

  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Coordonarea activitatii de productie la punctul de lucru in vederea realizarii lucrarilor in conditii de eficienta tehnico-economica si de calitate, cu respectarea bugetului stabilit si incadrarea in termenul de executie asumat prin contract, gestionarea resurselor materiale si umane;

  • Urmareste si verifica pe timpul executiei lucrarii respectarea riguroasa a proiectului; Intocmeste cantitatile de lucrari executate si impreuna cu Biroul urmarire productie intocmeste situatia de lucrari;

  • Raporteaza lunar sau de cate ori este nevoie stadiul lucrarii catre conducerea societatii.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 265312599