2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Ialomita
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Urziceni
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Sef magazin in Urziceni, Jud. Ialomita

Localizare

Urziceni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 10

Noi suntem #OameniiDeLaProfi Tot ceea ce dezvoltăm în PROFI este posibil datorită contribuției fiecăruia dintre noi. Valorile noastre, născute din modul în care suntem și ne comportăm zi de zi, sunt angajamentele de bază ale companiei noastre și ele reflectă modul în care ne raportăm la cei din jur. Stim ca procesul de învățare este continuu și ne bucurăm ca in Profi avem toate oportunitatile si perspectivele deschise pentru DEZVOLTARE. Impărtășim idei, venim cu initiative si ne sprijinim unii pe altii, pentru ca performantele de echipa se obtin mai usor prin COOPERARE. Cunoastem viziunea companiei, care sunt asteptarile celorlalti de la noi si ne consolidam relatiile profesionale cu onestitate si TRANSPARENTA Căutăm oameni faini și implicați, care vor să performeze alături noi, cei peste 28.000 de colegi din Profi, cel mai mare angajator din mediul privat din România.

Descrierea jobului

Cе facеm noi pеntru tinе?

  • Iti ofеrim oportunitatea de a lucrа in rеteaua dе retail modern cu cea mai mare аcoperirе gеografica din Romаniа;

  • Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, iti oferim training profesional;

  • Iti oferim un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate );

  • Iti oferim decontarea partiala a abonamentului de transport;

  • Iti oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal;

  • Iti oferim posibilitati reale de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?

  • Vei administra magazinul ca pe propria afacere;

  • Vei atinge obiectivele propuse;

  • Vei pune bazele unei echipe unite si iti vei dezvolta colegii din punct de vedere profesional;

  • Te vei asigura ca sunt respectate politicile comerciale ale companiei;

  • Vei imbunatati indicatorii de performanta ( CA, piederi, stocuri, fluctuatie si costuri personal, audit );

Daca ai:

  • Capacitate de organizare si prioritizare;

  • Orientare catre indeplinirea obiectivelor;

  • Abilitati de comunicare si relationare;

  • Dinamism, integritate, atitudine pozitiva.

Aplica cu incredere! E momentul pentru un job bun!

Descrierea companiei

De aproape 22 ani, lanțul de magazine Profi se dezvoltă continuu, în ritm accelerat. Este aproape de pragul de 1.500 de magazine în peste 681 de localități, și urmează să deschidă sute de noi magazine în următorii ani. Profi este cel mai mare angajator privat din România, care se mândrește cu peste 2.000 de colegi promovați anual. În 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin – care, în baza succesului de care se bucură, urmează să se extindă în întreaga rețea – lucru ce punctează încă un pas important în evoluția companiei. Povestea Profi nu are sfârșit ci doar capitole noi, ce prind contur alături de toți colegii noștri și anunță transformări însemnate! Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Localitate

Urziceni,

Ialomita

Ialomita, Urziceni
ID: 231726326