2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Constanta
  6. Muncitori constructii - Constanta
Postat 06 mai 2024

Angajăm Sef echipa montare locuri de joaca

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 35875580

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte

- Bune abilititati de comunicare si relationare, abilităti de coordonare

- Capacitate de rezolvare de probleme, initiativa

- Sa aiba deja experienta de lucru in domeniu de minim 2 ani

- Permis de conducere cat B-obligatoriu

Descrierea jobului

Responsabilitati

- Coordoneaza si supervizeaza toate aspectele legate de realizarea planurilor de montaj;

- Supervizeaza respectarea procedurilor si regulilor interne de organizare la lucrare;

- Organizeaza si repartizeaza lucrarile pentru fiecare executant din subordine si supravegheaza executia ritmica a sarcinilor ce-i revin;

- Instruieste muncitorii din formatia de lucru asupra modului de realizare a lucrarilor;

- Participa la instruirea noilor angajati;

- Participa activ la operatiunile de montaj;

- Deplasarile in tara sunt frecvente.

Descrierea companiei

De peste 11 ani Waterboyz Romania amenajeaza locuri de joaca profesionale si ofera cele mai inedite echipamente de entertainment pentru toate varstele. In portofoliul nostru generos se regasesc printre cele mai de prestigiu resorturi din Romania, renumite centre de agrement precum si institutii de stat din toate judetele tarii.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269672338