2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 29 aprilie 2024

Angajăm Șef echipă - Gardening

Localizare

Cluj-Napoca

Ne mărim echipa din Cluj-Napoca! Așadar dacă ești în căutarea unui loc de muncă și te regăsești în această descriere, te invităm să aplici!

Dacă ai experiență anterioară în coordonarea unei echipe și capacitate de organizare a proceselor de lucru, tu ești persoana pe care o căutăm pentru gestionarea activității echipei noastre de amenajare a spațiilor verzi!

Ce căutăm:

·       Spirit organizatoric

·       Studii medii / superioare

·       Receptivitate la cerințele beneficiarului

·       Abilități de comunicare, atât cu echipa, cât și cu beneficiarii proiectului

·       Disponibilitate la program flexibil de muncă

·       Implicare activă și directă în activitatea de amenajare a spațiilor verzi

·       Capacitatea de organizare și implementare a planurilor serviciilor de gardening

·       Permis de conducere categoria B

·       Cunoștințele în domeniul horticol constituie avantaj

Responsabilități:

·       Asigurarea respectării programului prestărilor de servicii

·       Repartizarea sarcinilor pentru personalul aflat în subordine

·       Gestionarea documentelor personalului

·       Răspundere pentru echipamentele și utilajele de lucru

Îți oferim

·       Mediu de lucru prietenos

·       Echipamente moderne

·       Plan de integrare organizațională

·       Stabilitatea locului de muncă

·       Tichete de masă

·       Zile de concediu în plus în funcție de vechimea în SIMACEK

Te invităm să faci parte din familia SIMACEK!

Pentru mai multe detalii ne poți contacta la numărul de telefon 07********89.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 264807904