2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Venus
Postat 03 aprilie 2024

Angajam sef de sala/manager restaurant complex hotelier Statiune Venus

Localizare

Venus

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program flexibil

Angajam sef de sala - manager (post permanent) restaurant complex hotelier Statiunea Venus!

 Cerinte:

-experienta pe un post similar in restaurante / complexuri hoteliere (domeniul HORECA)

-Abilități foarte bune în organizarea, coordonarea, motivarea echipei, formarea și dezvoltarea echipei;

-colaborare pe termen lung

Oferim:

-contract de munca pe termen lung (inclusiv perioada nedeterminata – se stabileste in urma interviului)

-pachet salarial motivant

-bonificatie la indeplinirea obiectivelor

-cazare si masa in cadrul complexului hotelier

-program flexibil si adaptat cerintelor

Responsabilitati:

-Supraveghează și coordonează personalul din subordine de pe sală

-Gestionează și dezvoltă relațiile cu clienții

-Disponibil pentru clienți și pentru a oferi ajutor

-Este atent la stocurile de marfă și le gestionează

-Veghează buna desfășurare a servirii turistilor

-Răspundere cu privire la aspectul și imaginea punctului de lucru

-Instruirea periodică a personalului din subordine și asigurarea integrării noilor angajați în cadrul restaurantului

Domiciliul in Mangalia sau localitatile limitrofe reprezinta un avantaj.

Pentru informatii suplimentare si depunere CV va rugam sunati la 07********69

Localitate

Venus,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Venus
ID: 264543636