2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Galati
  5. Alte locuri de munca - Tecuci
Postat 01 aprilie 2024

Angajam sef de magazin

Localizare

Tecuci

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distanta

Descriere

Ești gata să conduci echipa spre succes?

Alătură-te echipei noastre ca șef de magazin și fă diferența!

De ce să te alături nouă:

  • Oportunitate de a te dezvolta intr-un mediu dinamic si multicultural.

  • Fii liderul echipei tale si contribuie la succesul magazinului.

  • Beneficii competitive si un pachet de salarizare atractiv.

Aplica acum si descopera satisfactia de a conduce o echipa performanta!

Cerinte

- Experienta in coordonarea echipei sau dorinta reala de dezvoltare personala si profesionala, de a deveni un manager bun;

- Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului;

- Proactivitate si o atenţie distributivă pentru ca magazinului sa nu ii lipseasca nimic;

- Rezistenţa la sarcini repetitive şi stres;

- Capacitate de a face fata momentelor tensionate cu clientii in perioadele aglomerate;

- Orientare catre clienti si nevoile lor;

- Capacitate de a conduce prin exemplu, de a motiva și dezvolta personalul;

- Capacitate de a programa și executa mai multe sarcini simultan;

- Orientat spre obiectiv;

- Flexibilitate și capacitate de rezolvare a problemelor;

- Asumarea responsabilitatii, implicare si seriozitate;

- Excelente abilități de comunicare și interpersonale;

- Capacitatea de a lucra autonom și ca parte a unei echipe;

- Cunostinte PC, MS OFFICE - Obligatoriu.

Descrierea jobului

- Organizeaza si coordoneaza activitatea magazinului din subordine;

- Coordoneaza, motiveaza si instruieste personalul din subordine;

- Planifica, monitorizeaza, evalueaza si sustine activitatea personalului;

- Asigura atingerea obiectivelor magazinului;

- Urmareste si analizeaza indeplinirea targeturilor;

- Raspunde de mentinerea stocurilor de marfa la un nivel optim;

- Verifica constant stocurile de marfa existente in magazine si in depozit;

- Responsabil cu recrutarea, selectia si evaluarea personalului;

- Obtine o imagine comerciala in magazine menita sa faciliteze clientului decizia de cumparare.

Localitate

Tecuci,

Galati

Galati, Tecuci
ID: 268403941