2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Constanta
  6. Operatori productie, confectioneri - Constanta
Postat 09 mai 2024

Angajam SEF DE ECHIPA -Electromecanic.

Salariu

3 499 - 3 500 €

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO48368830

Societatea comerciala SC P+P Pragma-tec SRL cu sediul in Tulcea , angajeaza sef de echipa electromecanic.

Căutăm un inginer electromecanic competent și motivat care să ocupe poziția de șef de echipă în cadrul echipei noastre dinamice, desfășurată în întreaga Europă. Candidatul selectat va fi responsabil de conducerea unei echipe în asamblarea și instalarea de utilaje industriale, asigurând în același timp respectarea standardelor de siguranță și de calitate.

Atribuții:

Conducerea și supervizarea unei echipe la asamblarea și instalarea de utilaje industriale în conformitate cu specificațiile furnizate.

Asigurarea siguranței și respectarea reglementărilor în vigoare pe tot parcursul procesului de instalare.

Lucrați îndeaproape cu membrii echipei pentru a asigura o performanță optimă și pentru a rezolva problemele întâlnite pe teren.

Instruiți și pregătiți membrii echipei pentru a le îmbunătăți competențele tehnice și eficiența.

Coordonarea logisticii misiunilor la fața locului, inclusiv planificarea călătoriilor și gestionarea resurselor.

Să comunice eficient cu clienții și cu alte părți interesate, în franceză sau în engleză, pentru a asigura satisfacția clienților.

Calificări necesare:

Experiență dovedită în domeniul asamblării și instalării de utilaje industriale, cu experiență anterioară în supervizarea echipei.

Cunoștințe solide de mecanică, electricitate și pneumatică, precum și capacitatea de a citi și interpreta diagrame tehnice.

Abilități de comunicare, cu capacitatea de a conversa în franceză sau engleză.

Condiții de lucru :

Tipul de contract: Permanent

Program de lucru: normă întreagă

Salariu: 3.500 de euro

Locație: Candidatul este dispus să călătorească

Certificări și licențe :

Permis de conducere - (obligatoriu)

Lucrul la înălțime (opțional, dar apreciat)

Platformă de lucru aerian (opțional, dar apreciat)

Stivuitor (opțional, dar apreciat)

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269762457