2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Maramures
  6. Personal Fast Food - Baia Mare
Postat 12 aprilie 2024

Angajam sef de echipa

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem in cautarea unui lider dinamic si dedicat pentru a se alatura echipei noastre in rol de Sef de Echipa in cadrul Departamentului Tehnic. Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si pasionata de gestionarea si coordonarea echipei, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine!

Responsabilitati principale:

 -       Supervizarea zilnica a activitatilor echipei in cadrul departamentului tehnic

-       Planificarea si organizarea sarcinilor si proiectelor

-       Asigurarea respectarii standardelor de calitate si a procedurilor operationale

-       Gestionarea eficienta a resurselor si alocarea acestora in functie de necesitati

-       Colaborarea stransa cu alte departamente pentru a asigura fluxul eficient al informatiilor si al lucrarilor

Candidatul ideal:

 Experienta anterioara intr-o pozitie similara in cadrul unei organizatii tehnice

Abilitati de comunicare

Capacitatea de a gestiona multiple proiecte simultan

Minime cunostinte in domeniul tehnic

Beneficii

 - Salariu motivant

- Bonusuri de performanta

-Oportunitati de dezvoltare

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 268931273