Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bihor
  6. Asistent manager si secretariat - Oradea
Postat Azi la 07:47

Angajam Receptionera/Secretara

  • Tip job

    Full time

  • Oradea, Bihor

  • Nivelul de studii: Necalificat

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Red Sevens angajeaza Receptionera/Secretara (munca de birou):

Candidatul ideal:

- persoana cu min.1 an experienta in gestionarea documentelor unei societati comerciale;

- absolvent de studii medii / superioare;

- abilitati de comunicare, planificare si organizare;

- seriozitate, punctualitate si implicare;

- claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;

- cunoasterea limbii maghiare la nivel avansat reprezinta avantaj;

-permis de conducere cat.B.

Descrierea jobului:

-acorda sprijin general unitatii, prin preluarea comunicarilor primite, precum corespondenta, apelurile telefonice si documentatia;

- evidenta, organizarea si gestionarea in siguranta a documentelor societatii;

- redactarea diferitelor documente solicitate de conducere;

- mentinerea legaturilor societatii cu autoritatile locale si colaboratori;

- organizarea si asigurarea necesarului pentru buna desfasurare a activitatii de protocol din cadrul societatii;

Beneficii:

-pachet salarial motivant,

-tichete de masa;

-pachet gratuit cu servicii medicale;

- mediu de lucru placut si dinamic.

ID: 219976834
User avatar

Mark Eniko

Pe OLX din ianuarie 2019

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din