2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Constanta
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Constanta
Ana Maria
Postat 13 mai 2024

Angajam Sous Chef / Bucatar Jupiter

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Hotel Opal din statiunea Jupiter, deschis sezonier, angajeaza Sous Chef / Bucatar.

Hotelul Opal este situat in partea nordica a peninsulei Cap Aurora, fiind amplasat pe faleza din statiune, la 50 de metri de plaja, este chiar intre cele 2 borne kilometrice dintre cele 2 statiuni Jupiter si Cap Aurora, la doar 10 minute de mers cu masina pana in Mangalia si 60 minute de mers cu masina pana in Constanta.

Ce ne dorim de la tine?

  • Trebuie să fii o persoană dinamică și independentă, organizată și muncitoare;

  • Sa fii proactiv si capabil sa lucrezi sub presiune

  • In cautare unui loc de munca stabil

  • Sa fii o persoană sociabila, capabilă sa lucreze in echipa

  • Sa ai experienta in domeniul Horeca si sa mai fi lucrat inainte ca bucatar.

ATRIBUȚII

  • Pregatesti alaturi de echipa preparate culinare din bucatarie conform retetarelor. Este foarte important sa se respecte aceste retetare!

  • Vei coordona echipa și înfăptui comenzi la distribuitori pentru sous chef

  • O data pe luna vei coordona inventarul  Importat de citit și luat în considerare înainte de a aplica: - în mare parte activitatea presupune lucrul in echipa si gatirea unor preparate delicioase, ne dorim lucrurile sa fie facute cu simt de raspundere. Acordăm mare atenție preparatelor noastre, putem mare preț pe calitatea mărfii, pentru candidatii sous chef

  • Angajăm doar persoane care au cel puțin 18 ani, sunt serioase și au cei 7 ani de acasă, putând să se comporte și să vorbească tot timpul frumos cu oricine, indiferent de situație;

  • Plata salariului se face o data pe lună

  • Angajăm doar cu contract de munca, salariul real pe cartea de muncă

Câteva dintre avantajele pe care le vei avea în cadrul echipei noastre:

  • Salariul il poți negocia dupa 3 luni in care ai demonstrat de ceea ce ești capabil;

  • Bonusuri pentru evenimente reușite

  • Atmosfera de lucru plăcuta

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

  • Seriozitate

  • Cazare dacă nu ești din zonă

Dacă ți se pare ok ceea ce ai citit mai sus , te rog sa ne trimiți un CV, te vom contacta noi. Succes!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 267451662