2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Postat 16 aprilie 2024

Angajam Sales Manager - Sales Asistent

Localizare

Oradea

Descriere

Candidatul Ideal

  • Deține abilități dе comunicare și negociere;

  • Este proactiv, inovativ și independent;

  • Are capacitatea dе a-și crea credibilitate și respect în relația cu clienții;

  • Înțelege și rezonează cu politica unui brand global axat pe calitate;

  • Este membru dе nădejde al echipei dе vânzări;

  • Are cunoștințe bune dе operare PC;

  • Permis dе conducere categoria B.

  • Cunostinte limba engleză

  • Cunostinte limba maghiară / germană (reprezintă un avantaj)

Descrierea jobului

  • Promovează produsele și serviciilе companiеi;

  • Analizează nevoile pieței și identifică noi potențiali clienți;

  • Se ocupă de cererile, întrebările și problemele întâmpinate de către clienți;

  • Vizitează clienții în mod regulat în locațiile lor;

  • Crează propuneri pentru clienții noi, pliate pe nevoile acestora și pe focusul companiei;

Ce oferim:

  • Mediu de lucru modern, la birou

  • Program de lucru: Luni-Vineri, 8:00-16:00

  • Telefon mobil, laptop pentru utilizarea în scopuri profesionale

  • Salariu atractiv + comision în funcție de performanță + tichete de masă, în valoare de 800 RON

  • Echipă tânără și dinamică, atmosferă de lucru plăcută

  • Suport pentru deplasare sau sprijin pentu cazare (pentru angajații din provincie)

  • 45 de zile de concediu plătit pe an Beneficii suplimentare la locul de muncă:

  • cafenea, mic dejun, prânz, fructe, evenimente și excursii de companie

Vă rog să-mi atașați cv-ul.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269037966