2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat 05 aprilie 2024

Angajam Revizor general siguranta circulatiei- Oradea

Localizare

Oradea

Descriere

SC Transilvania General Import-Export Oradea

angajeaza

Revizor general siguranta circulatiei

Se ofera:

  • Mediu de lucru sigur si dinamic

  • Program de lucru luni-vineri

  • Salariu motivant

Principalele responsabilitati:

  • Asigura si urmareste aplicarea tuturor masurilor necesare pentru desfasurarea activitatii de transport auto in conditii de siguranta tehnica si respectand prevederile legale corespunzatoare

  • Tine evidenta inspectiilor tehnice pentru parcul auto

  • Inainteaza si urmareste documentele necesare pentru planificarea si urmarirea prezentarii mijloacelor de transport auto la sediul ARR

  • Intocmeste si depune la ARR Bihor toate documentele necesare obtinerii licentelor de transport

  • Participa la investigarea accidentelor rutiere in care sunt implicate mijloacele de transport ale societatii

  • Mentine legatura intre societate si Politia Romana atunci cand este necesar

  • Intocmeste documentele necesare obtinerii Rovignetelor si tine evidenta acestora

Cerinte:

  • Experiență anterioară in domeniu constituie avantaj

  • Minim studii medii, contituie avantaj studii superioare in domeniul autovehicule rutiere

  • Bune cunostinte de utilizare a calculatorului

  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare

  • Abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor

  • Permis de conducere categoria B

CV- urile se pot trimite la adresa de mail din anunt folosind butonul Mesaj.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa sunati la tel 07*******37.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268595392