2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Bihor
  6. Altele - Oradea
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Responsabil Finantare Showroom Moto/ATV Oradea

Localizare

Oradea

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Angajăm Responsabil Finanțare Showroom Moto/ATV

Alătură-te echipei noastre! Căutăm un Responsabil Finanțare pentru noul nostru showroom Moto/ATV din Oradea!

Candidatul ideal:

  • Preferabil experiență anterioară în domeniul vânzărilor sau al finanțărilor - leasing și acordare de credite

  • Abilități excelente de comunicare și orientare către client

  • Cunoștințe de utilizare a PC-ului - pachet Office

Responsabilități:

  • Evaluarea nevoilor individuale ale clienților și oferirea de soluții de finanțare personalizate

  • Furnizarea de consultanță clienților pentru înțelegerea opțiunilor de credite disponibile și a condițiilor de eligibilitate

  • Simulare de rate și gestionarea cererilor pentru credite în aplicația dedicată

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv

  • Program 8 ore/zi, de luni până vineri

  • Training specializat

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268439098