2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Maramures
  6. Personal necalificat - Baia Mare
Postat 21 aprilie 2024

Angajam Responsabil Depozit-Magazin (FEROMETAL Baia Mare)

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: ro12732905

Descriere

FEROMETAL Baia Mare

Firma specializata in import-distributie,vanzare en gross si en detail in domeniul elemente fixare,unelte scule accesorii,instalatii sanitare,instalatii electrice,materiale de constructie,lacuri si vopsele (reprezentant zonal STICKY,CAPAROL,CESAL,PENOSIL),

Angajam Responsabil Magazin-Depozit FERONERIE-CONSTRUCTII

Cerinte:

-experienta in domeniul;

-sex masculin sau feminin

-permis auto cat B (neaparat)

- cunoștințe operare PC: MS Office;

-cunostinte de contabilitate primara-constituie avantaj

-bune cunostinte tehnice

- corectitudine, seriozitate,responsabilitate,ordine

- sincer, dispus la colaborare si dezvoltare

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;

- capacitate de a respecta termene limită;

- plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi;

Responsabilități și sarcini:

-mentinere legatura cu clienti-furnizori

-pregatire marfuri clienti

-receptionare marfuri furnizori

-utilizare ERP program gestiune

-organizare activitate magazin-depozit

-promovare si maximizare gama produse comercializate

-livrare marfa clienti

Ce oferim?

-program de lucru de L-V 08.00-16.00 ;

-sambata-liber

-mediu de lucru modern si organizat

-salar negociat

-bonusuri atingere obiectiv

-tichete de masa

Daca te regasesti in descrierea de mai sus,asteptam cv ul tau pe adresa de mail de pe site

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 267087799