2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 21 aprilie 2024

Angajam reprezentant vanzari showroom in Iasi! ( ferestre si usi)

Salariu

4 582 - 10 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 23327843

Descriere

Candidatul Ideal

Dacă ai o atitudine pozitivă, abilități excelente de comunicare și relaționare, ai experiență în vânzări și îți dorești să lucrezi într-o companie în plină dezvoltare, te așteptăm cu drag să ne cunoaștem.

Candidatul ideal:

Studii superioare finalizate;

Abilități de comunicare, negociere;

Seriozitate, punctualitate, implicare, atenție la detalii;

Abilități de operare PC, pachet MS Office;

Răbdare și promptitudine în relația cu clientul.

Descrierea jobului

Prezentarea produselor;

Întocmirea ofertelor;

Negocierea contractelor și gestionarea întregului proces comercial;

Interacționează cu clienții și preia comenzile (showroom / online);

Oferă clienților asistență telefonică sau pe e-mail;

Gestionează operațiunile de vânzare realizate în showroom.

Oferim:

Salariul brut: 4582 lei, salariul net: 3196 lei;

Comisioane din vanzari;

Bonusuri de performanță în funcție de rezultate;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269331723