Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Dolj
  6. Reprezentanti vanzari - Craiova
Postat 06 ianuarie 2022

Reprezentant Vanzari Enel Craiova 4000 lei

  • 4 000 - 6 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Craiova, Dolj

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Candidatul ideal

Student sau absolvent/a de studii superioare;

Persoana optimista, sociabila, dinamica, serioasa care comunica diplomat si politicos;

Are abilitati de vanzare, negociere, putere de convingere;

Are capacitatea de a asimila informatii noi in timp scurt;

Are experienta intr-un post similar (reprezinta avantaj);

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor ENEL D2D catre persoanele fizice ;

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii;

Manifestarea disponibilitatii si amabilitatii, folosind un limbaj adaptat fiecarui client, aratand un interes clar pentru nevoia acestuia.

BENEFICII:

Program flexibil

Contract de munca conform legislatiei in vigoare;

Salariu motivant;

Bonus de performanta;

Mediu de lucru placut;

Cursuri specifice activitatii desfasurate;

Dezvoltare profesionala si posibilitate de promovare.

Descrierea companiei

Enel este o companie multinațională de electricitate și un jucător de frunte integrat pe piețele mondiale de energie și gaze, cu un accent special pe Europa și America Latină.

Grupul Enel operează în peste 30 de țări de pe cinci continente. Activ pe piața românească începând cu anul 2005, Enel este în prezent cel mai mare investitor privat al țării în domeniul energiei, cu operațiuni de distribuție și furnizare a energiei, precum și cu producția de energie regenerabilă. Compania are peste 3.100 de angajați și oferă servicii către 2,7 milioane de clienți în trei zone cheie ale țării: Muntenia Sud (inclusiv București), Banat și Dobrogea, reprezentând o treime din piața de distribuție a energiei electrice din România.Enel dezvoltă un program de investiții menit să asigure un serviciu adecvat pentru utilizatorii finali, îmbunătățind calitatea și securitatea rețelei, respectând în același timp standardele Enel privind mediul.

In calitate de partener Enel avem privilegiul de a beneficia de susținerea și avantajele pe care acest brand ni le oferă.

Suntem o echipa tanara si ambitioasa si ne dorim sa fim luna de luna numarul unu in clasamenetele locale si nationale.

ID: 216716622
User avatar

Catalin Stanculescu

Pe OLX din martie 2019
Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din